Poděkování: Tommy Burghardt

Dobrý den, velice ráda bych touto cestou poděkovala organizaci Dobrý skutek a všem jejím dárcům, stejnou měrou také zastupitelům obce Velký Týnec, za finanční podporu pro mého syna Tomíčka, který se narodil s vývojovým onemocněním mozku.

Podpora od Vás byla využita na rehabilitace v centru Arcada a také na pořízení speciální tříkolky se spoluúčastí obce Velký Týnec.

Tomík, díky pravidelným rehabilitacím a terapiím, dělá velké pokroky a já jsem na něj nesmírně pyšná. Tomíček je velký bojovník
a dokazuje, že zázraky se dějí. Jen je třeba v ně věřit.

Když jsme asi před 5 lety s neuro pobyty začali, Tommy se při cvičení učil sedět, plazit a dostat
se na čtyři. Letos už se učí udržet rovnováhu při nácviku prvních krůčků. Přes neveselé prognózy lékařů se Tomíček těší každému pokroku, který ho posunuje vpřed, motoricky i mentálně. A já jsem Vám velmi vděčná, že i díky Vaší pomoci vidím šťastný úsměv na jeho tvářičce. Přes léto
se Tomík odvážil a udělal sám své první krůčky, bez pomoci, bez podpory, prostě sám.

Každý rehabilitační pobyt Tommyho posunuje o kousek dopředu a je úžasné vidět, že i sám Tommy si to uvědomuje a sám se ze svých pokroků umí radovat. Také díky speciální tříkolce jsme rozšířili možnosti rehabilitace a já jen s údivem sleduji, jak se daří Tomíkovi na kole šlapat čím dal lépe, a je z toho nadšený.

Máme před sebou dlouhou cestu, ale díky Vaší pomoci se po ni šlape snáze a přes všechny zkoušky osudu i s úsměvem.
Z celého srdce Vám moc děkujeme!

Andrea Plachá, maminka Tomíčka

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz