Klienti Dobrého skutku vyjeli za sluncem na řecký Kos s CK Fischer

Díky čestným členům sdružení a cestovní kanceláři Fischer jsme i letos mohli vybrat 2 klienty Dobrého skutku, kteří by se jinak za sluncem nedostali. Letos vyrazili na řecký Kos, s nezbytnou podporou svých rodin, Dušan Bosák (16) a Michal Gottwald (5) s dětskou mozkovou obrnou. Obě rodiny se rozhodly jet společně a strávili tak v krásném komplexu Akti Beach na řeckém Kosu 7 dní (27.9. – 4.10. 2012).  Podle všeho si to krásně užili a my jsme opravdu rádi, že se snad podařilo dát alespoň na chvíli zapomenout na každodenní starosti.

„Vážený Dobrý skutku, chtěla bych touto cestou poděkovat Dobrému skutku a CK Fischer za zájezd, kterého jsme se zúčastnili. Nevím kde začít, co chválit víc, zájezd neměl jedinou chybičku. Komplex Akti Beach na řeckém ostrově Kos byl nádherný, velmi jsme ocenili transfer z letiště a na letiště, který nám ulehčil náročnou přepravu syna. Pak už jsme si jen užívali, teplé a čisté moře, strava all inklusive, kdy si opravdu vybral každý, syn si pochutnával na moučnících a zmrzlině. Večerní animační programy byly skvělé, úsměv a rozzářené oči syna o tom svědčily. My jsme načerpali sílu a tolik potřebnou energii, nové dojmy a zážitky, z kterých budeme čerpat a žít celý život. Za to krásné patří Vám velké DÍKY!!! S pozdravem Jiřina a Dušan Bosákovi“

„Velice rádi bychom touto cestou poděkovali Vaší nadaci DOBRÝ SKUTEK a CK FISHER za krásný dar, kterým byl týdenní pobyt na řeckém ostrově Kos.
Máme pětiletá dvojčata Viktorii a Michálka. Míša má vzhledem ke svému postižení velmi omezenou možnost konfrontace s okolním světem. Omezení pohybové, zrakové a mentální mu neumožňuje poznávat svět tak, jak jej známe my. Velmi jsme  se obávali, jak vše zvládneme - cestování, let, změnu prostředí... - ovšem naše obavy  byly zcela zbytečné:-). Nebyla to pro nás jen dovolená, ale také léčebná kůra, neboť moře, teplo, ovzduší působí dobře nejen na nemocné lidi, ale také nám rodičům pobyt dodal další sílu při péči o Michálka, neboť ta klade zvýšené nároky  po stránce finanční, fyzické a v neposlední řadě psychické.
Vážíme si toho, že jsou lidé, kterým není lhostejný život nemocných dětí.
Mockrát děkujeme, rodina Gottwaldova“

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz