Jak to nakonec dopadlo: Tomáš Urbánek

Dobrý den,
ještě jednou velice děkuji za pomoc pro mého Tomáška. Pobyt v Adeli byl opět velmi zásadní. První dva týdny byly opravdu o bolesti a slzičkách , protože se terapeuti zaměřili pomalým protahováním uvolnit zatuhlé kyčle po operaci.

Třetí týden byl naprosto úžasný. Tomášek se snažil aktivně pomáhat při cvičení a ustoupili křeče v nohách. Výsledek je úžasný. Tomášek se snaží udržet v sedu na patách sám. Při vhodné motivaci se nám to celkem daří. (na určitou dobu). Zlepšil se tonus trupu, takže můžeme nacvičovat změnu polohy z lehu do sedu.Dostali jsme plno typů jak pokračovat v rehabilitaci doma, takže jsme zakoupili žebřiny a nacvičujeme vysoký klek a tím posiluje nohy, ruce a bříško. Dále jsem dostala typ na jednu moc šikovnou paní doktorku v Praze, kam jednou týdně dojíždíme na manuální terapii a hloubkovou masáž, opět již po celkem krátké době vidím u Tomáška změnu.

Jsem moc vděčná za vaši pomoc a v příloze zasílám fotečky z našeho snažení a jednu z Adeli večírku, kde děti za své úsilí dostali medaily a diplom, což byla motivace pro velkou řadu z nich. V září bych ráda s Tomáškem pobyt zopakovala a proto si vám dovolím znovu požádat o finanční pomoc.

Moc zdraví Zdeňka Chytrá

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz