Jak to nakonec dopadlo: Marek Baránek

Dobrý den,
dovoluji si obrátit se na Vás znovu, tentokrát však s poděkováním.  Tak, jak bylo zřejmé z mé původní prosby, se kterou jsem se na Vás obrátila, byla pro mne Vaše pomoc opravdu hodně potřebná. Byla jsem v těžké situaci, kdy jsem svého postiženého syna Marečka již nemohla fyzicky zvládnout.

Protože všechny potřebné pomůcky pro postižené jsou hrozně drahé a se svým skromným rozpočtem si je nemůže dovolit ani sociální úřad, zbývaly pro mne pouze dvě možnosti.  První byla  Marečka umístit do nějakého ústavu, což jsem si neuměla ani představit.  Druhou možností bylo zkusit oslovit řadu slušných a citlivých lidí, kteří mezi námi žijí, řídí své firmy a společnosti a především nadační fondy a sdružení, prostě všechny ty, kteří i v dnešní těžké době mají odvahu, sílu a srdce pomoci potřebným. K těmto lidem patříte právě a především Vy a Vaše sdružení.

Neříkám, že moje cesta byla  snadná – naopak velmi obtížná.  Ale jak velká by musela být překážka pro matku, která vidí určitou naději pro své dítě, pro to, aby mu mohla být na blízku a starat se o něho, ač dostalo v době svého narození do života těžký úděl.  Těžké postižení mého syna Marečka (jak duševní, tak fyzické) totiž zavinil zkažený porod, do té doby zcela zdravého dítěte.

Postupně se podařilo díky vzácným lidem, jako jste Vy, shromáždit dostatečnou částku, jak na plošinu, tak i stropní zdvihací zařízení.  Postupně jsem mohla obě zařízení objednat a nechat namontovat a věřte, že jsem každou utracenou korunu dobře zvážila.  Díky Vám  mám nyní možnost plného transportu syna Marka jak po bytě, tak i ven, mohu mu zajistit plnou péči na dobu dalších mnoho let.
 
Ráda bych Vám touto cestou chtěla znovu moc a moc poděkovat.  Moc si Vaší pomoci, Vaší nesmírně užitečné  a nekonečné práce a ochoty vážím a věřte, že máte na světě lidi, kteří Vám jsou velmi vděční.  Přála bych všem podobně postiženým dětem a těm kteří se o ně starají, aby potkávali takové lidi jako jste Vy, takové kteří jsou ochotni a schopni jim pomoci. Také bych Vám a všem členům Vašeho sdružení  touto cestou ráda  popřála  mnoho zdraví a ještě jednou  zdraví, také štěstí, lásky a mnoho úspěchů jak v osobním životě, tak i v této Vaší obdivuhodné práci.

Ještě jednou moc děkuji, s vděčností Vaše
Dana  BARÁNKOVÁ
 

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz