Lucie Horáková

Vážený Dobrý skutku. Jmenuji se Pavlína Horáková a jsem matkou šestnáctileté dcery Lucie Horákové, držitelky průkazu ZTP/P. Obracím se na vás s prosbou o přispění jakékoliv finanční částky na zakoupení zdravotní pomůcky  choditka Meywalk pro mou dceru Lucii.
Lucie má těžkou dyskinetickou formu DMO. Kromě nohou má postižené taky ruce a to tak, že veškeré životní úkony, jako je podávní stravy, zvládnutí hygieny…zvládá pouze za pomoci druhé osoby. Lucie chodí do deváté třídy speciální ZŠ Ostrava Poruba. Zde jí bylo na týden zapůjčeno chodítko Meywalk od firmy Medicco, které se i přes své zdravotní postižení naučila ovládat a velmi se zlepšila její mobilita a rozhled. Od té doby dcera nemluví o ničem jiném, než o chodítku a jaké je to skvělé, když se může pohybovat ve stoje. Pořád se ptá, proč ho nemůže mít.
Jsme čtyrčlenná rodina – já, manžel, dcera Lucie a mladší dcera Martina. Bydlíme v rodinném domě, který jsme si pořídili hlavně kvůli dceři Lucii a zcela bezbariérově ho zařídili, což nás dost finančně zatížilo.
Naše finanční možnosti nejsou moc velké, cena tohoto chodítka je 36 700 Kč a pojišťovna, ani městský úřad, bohužel, z této částky nehradí žádnou část.
Manžel pracuje jako řidič u zásilkové služby, a protože jeho výdělky nejsou nijak zvlášť vysoké, snaží se ještě něco málo přivydělat podnikáním – na různých akcí prodává v rychlém občerstvení. Já jsem doma a starám se o naše dvě dcery. Mladší dceři se musím také více věnovat, protože chodí do sedmé třídy a je dyslektik, také je vedena na neurologii pro ojedinělé stavy zahlenění.
Prosím vás tedy za dceru Lucii o posouzení naší žádosti a její kladné vyřízení, abychom mohli její přání splnit a dcera mohla být alespoň částečně mobilní a hlavně šťastná.

Mockrát děkuji,
Pavlína Horáková, maminka

Dobrým skutkem pro Lucii Horákovou je finanční dar 23 700 Kč na pořízení rehabilitační pomůcky- chodítka Meywalk od dodavatele Medicco s.r.o.

Pavlína Horáková
Ostrava
Telefon: 774 343 591

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz