Seznam dárců

  • 153.000 Kč Luboš Veselý 23.7.2018
  • Symbol hvězdičky (*) informuje, že dar dosud není na našem účtu.
    Pokud jej neobdržíme do měsíce po záznamu daru, bude tento smazán a odečten.

  • Díky všem, darovali jste již celkem 153.000 Kč.

Jsme rodina se třemi dětmi ve věku 2, 4 a 6 let. Minulý rok nám Dobrý skutek pomohl finančními prostředky na koupi rehabilitačního kočárku a uhrazením rehabilitace, pro naši nejmladší dcerku Elizabeth. Nejmladší Elizabeth má DMO - nesedí, nechodí, nemluví, pravidelně s ní rehabilitujeme. Prostřední syn Samuel je hyperaktivní s diagnózou ADHD. Nejstarší Sarah má diagnostikovanou těžkou formu osteoporózy. Bydlíme ve 2. patře činžovního domu, kde v dohledné době budeme muset řešit pořízení plošiny, protože denně vynáším kočár, který váží 22 kg + váha dítěte. Všem dětem chybí enzym diaminooxidáza, který štěpí histamin v potravě. Mají bezlepkovou a bezmléčnou dietu, bez sóji, ořechů a dalších alergizujících potravin. Vaříme nízkohistaminovou dietu a enzym dodáváme tělu formou tablet, které bohužel nehradí pojišťovna. Manžel je zaměstnán, já pobírám rodičovský příspěvek. Starší děti, kvůli svým diagnózám, nechodí do školky, jsou doma. Naše výdaje jsou vyšší, než naše příjmy.

Už začínáme být s manželem nešťastní, máme pocit, že náš život je jen o shánění prostředků na rehabilitace, pomůcky, diety a terapie. Bohužel nemáme žádné babičky, které by nám pomohly alespoň s hlídáním. S nejmladší dcerkou se musí 4x denně cvičit Vojtova metoda, starší dcera leží již třetí týden s další zlomeninou, je nutno ji nosit na záchod a věnovat se jí. Syn je hyperaktivní. Neustále vařím, vše musím kvůli nízkohistaminové dietě připravovat doma a čerstvé. Stále nám narůstají náklady na hlídání, rehabilitace, léky, potraviny a další. Vím, že peněz je třeba všude, ale je moc těžké vše zvládat.

Budeme vám velmi vděčni, když byste nám mohli pomoci pravidelným příspěvkem na nákup přípravku na štěpení histaminu v těle, který užívají všechny naše děti každý den.

Moc děkujeme za případnou pomoc a jsme s pozdravem.
Kmoškovi

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz