Není Den jako den!

Dnes jsem měla Den s velkým „D“. Jedu v autě a zazvoní můj telefon. Do handsfree se ozve hlas, který mi oznamuje úžasnou novinu – ve zkratce:

1. Naplánovali a 5.7. uspořádali fotbalové utkání
2. Aktéři vybrali s cílem udělat dobrý skutek 15.700 korun
3. Našli Dobrý skutek z.s. a na webových stránkách Helenku Opravilovou
4. Zavolali mi, jak mají dar prakticky poukázat na Helenčino „konto“

Víc takových akcí! Víc tak nezištně dobrých lidí!

A jak to všechno vzniklo v jejich řadách? Přečtěte si sami…my už jen upřímně děkujeme a doufáme, že všem hráčům zdraví dovolí hrát pro radost svou i hendikepovaných ještě dlouhá léta :-)!

"S kamarády spolu hrajeme malý fotbal už přes dvacet let. Všem nám je kolem čtyřicítky a tak mě napadlo, že dokud nám ještě slouží dech, mohli bychom si zahrát i pořádný velký fotbal :-). Náš spoluhráč Vladimír Teplan je zároveň kapitánem České fotbalové reprezentace lékařů. O soupeři tedy bylo rychle rozhodnuto!“ napsal Jiří Rendl, kapitán FC Chodov.

V neděli 5.7. 2020 se na hřišti TJ Chodov uskutečnilo utkání České fotbalové reprezentace lékařů proti týmu FC Chodov. Aby měla akce hlubší rozměr, proběhla po zápase sbírka na pomoc Helence Opravilové, jejíž příběh nás zaujal na webu organizace Dobrý skutek.

„Jsme moc rádi, že se akce vydařila a že malé Helence finančně přispějeme. Příležitost zahrát si velký fotbal jako jeden tým, přišla právě díky Vladimírovi Teplanovi, kapitánovi, který hraje i za Chodov. Společně s Jirkou Rendlem, kapitánem Chodova, celou akci vymysleli a se svými týmy realizovali."

Pražská klubová fotbalová liga, z.s.

„Rádi bychom to drželi jako každoroční tradici a pomohli tak vždy někomu, kdo to skutečně potřebuje. Radost ze hry a pomoci je dvojí radost!"

Jiří Rendl kapitán FC Chodov

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz